Logo

Властивості води "Корона Карпат"

Добування і розлив води ТМ "Корона Карпат" відбувається в екологічно чистому районі мальовничого Дністровського каньйону в передгір'ї Карпат. Біля села Поточище, що розташоване в Івано-Франківській області, Городенківського району, б'ють цілющі джерела, відомі ще з давніх часів і мають багатовікову історію. Поточищенські джерела - унікальний дар природи. Природна питна вода "Корона Карпат" - сульфатно-гідрокарбонатна кальцієва. Відомо, що іони кальцію стимулюють зміцнення та ріст кісток і зубів, у яких знаходяться до 99% кальцію в організмі.

Вживання кальцієвих вод дозволяє накопичувати кальцій в організмі, а його надлишку не буває. Цей хімічний елемент постійно вимивається з організму, тому потребує поновлення. Кальцій приймає участь у формуванні імунітету, згортанні крові, володіє антистресовими та антиалергічними ефектами, сприяє виведенню тяжких металів з організму, регулює діяльність нервових тканин. Вживання води "Корона Карпат" найкраще сприяє накопиченню необхідної кількості кальцію в організмі. Збалансований хімічний склад, невисока мінералізація 0,2-0,8 г/дм3 та цілком нейтральна реакція води (pH-7) дають змогу вживати її щодня як дорослим так і дітям. Безумовна перевага "Корони Карпат" - можливість вживати цю воду як чистий прохолодний напій. Зараз це особливо актуально. Теперішні міста характеризуються значним забрудненням довкілля і підвищеною концентрацією шкідливих речовин у водопровідній воді навіть після її очищення. У цих умовах "Корона Карпат" є гідним вибором як питна щоденна вода, що втамовує спрагу та покращує самопочуття, дарує здоров'я, бадьорість та довголіття.

Для того, щоб довести до Вас цілющі властивості води, ми бережливо збираємо в Прикарпатті справжню природну воду, що піднімається з глибини 150 метрів самовитоком, завдяки геологічному розколу в земній корі.

Сучасна система фільтрування обережно, так, щоб не порушити природні властивості води, гарантує споживачу повну безпеку вживання.

Мінеральна вода Корона Карпат – сульфатно гідрокарбонатна кальцієва

Аніони(мг/дм3): Катіони(мг/дм3):
HCO3- 100 - 400 (Na + K)+ <50
SO42- <150 Ca2+ 50 - 200
Cl- <50 Mg2+ <50
Загальна мінералізація(г/дм3): 0,2 - 0,8

Завдяки низькій мінералізації вода рекомендована для щоденного вживання всіма категоріями споживачів.Rambler's Top100
.